Nie zapomniałam

      

       Pamiętam o znajomych Blogerach na Onecie. Dzisiaj zaplanowałam odwiedzić wszystkich. Cóż z tego, jak nie udaje się. Jeśli już blog się otworzy, to po kliknięciu w komentowanie widzę napis: „Lista postów jest pusta”. Siedzę tu od godziny siódmej, a jest czternasta. Czy awaria naprawdę jest usunięta, jak zapewnia Onet?

  
Może chociaż ten wpis się opublikuje?

Ostatnie notki w nowym miejscu. Zapraszam:

Wielbłąd Gniazdownik

http://www.globtroter.pl/zdjecia/
    Wielbłąd Gniazdownik – to wielbłąd żywiący się chałwą i zamieszkujący tereny przyjazne blogerowi. Charakteryzuje się dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Jest to gatunek refleksyjny, o dużej wiedzy i osobistej wielbłądziej kulturze.
 

 
 
Czytaj dalej>>

 

 
 
       Wchodzimy w życie i robimy wszystko po raz pierwszy. Po raz pierwszy stawiamy pierwsze kroki. Po raz pierwszy wymawiamy pierwsze słowa. Pierwszy raz wiążemy but i po raz pierwszy płaczemy ze złości, że nam coś nie wychodzi. Potem kochamy po raz pierwszy i po raz pierwszy bierzemy ślub. Po raz pierwszy idziemy do pracy i po raz pierwszy mamy szczerze dość. Później po raz pierwszy żegnamy bliskich i po raz pierwszy schylamy się po wyrzuconą gazetę. Po raz pierwszy jesteśmy zupełnie sami i po raz pierwszy naprawdę boli. Na koniec po raz pierwszy umieramy.
 

czytaj dalej>>

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s