Święta bez bólu menstruacyjnego

Święta bez bólu menstruacyjnego czyli na złość reklamodawcom tabletek przeciwbólowych.

Poświąteczna rozmowa koleżanek:

@ – Czy ból menstruacyjny nie popsuł Ci planów świątecznych? Zobacz, jakie reklamy dodają do kartek elektronicznych. Zrobiłam „print screna”.

Rozumiem reklamy, bo z jakiej racji za darmo dawać nam możliwość przesyłania kartek, ale żeby takie napisy były pod obrazkiem świątecznym, sprawiając wrażenie tytułu życzeń? (!!!!!!!)

Gdyby nie to, że ktoś, kto rozpozna swoją kartkę, może mnie źle zrozumieć, napisałabym notkę na ten temat.

@ – Okropność ta reklama. Przestałam korzystać z elektronicznych kartek. Wolę już posyłać ozdobne emaile własnej kompozycji. Może jednak warto by o tym napisać? Może uprzedź autora kartki aby nie zrozumiał tego źle? Bo to przecież nie jest wina osoby wysyłającej kartkę. To prawdziwy skandal firmy utrzymującej taki portal. Warto nagłośnić aby ostrzec innych użytkowników.

@ – Oczywiście, że nie wina tego, kto wysyła, ale jednak w podświadomości może w jakiś sposób nurtować…

Piękne i nastrojowe życzenia dziwnie brzmią z bólami menstruacyjnymi i człowiek w pierwszej chwili – zanim się zorientuje, że to sprytnie wpięta reklama –  zastanawia się, czy to nie kpina? Wiesz… to tak, jak w spojrzeniu w Realu – pierwszy błysk najbardziej poraża i jest zapamiętywany…

To kartka dźwiękowa. W tle słychać  „Jest taki dzień”  Czerwonych Gitar, a tekst reklamy, jak na ironię  zmienia się podczas trwania piosenki na: …to twój dzień, coś tam… bóle… tabletki powlekane…

@ – Okropność… Jak można coś takiego ludziom zrobić?

@ – Nie wiem co to za firma. Pisze ”kartka.org.”

@ – No, to ”kartka.org.” nie popisała się.

@ – A ja reklamodawcom zrobiłam na złość i świętowałam wspaniale bez bólu menstruacyjnego. Kartkę natomiast uhonorowałam zaszczytnym tytułem: KARTKA WSZECHCZASÓW.

4 uwagi do wpisu “Święta bez bólu menstruacyjnego

    • Miło Ciebie widzieć, Mironq 🙂

      A jak się czuł mężczyzna, który otrzymał też taką kartkę? Przecież system nie może rozpoznać po adresie email czy nicku płci odbiorcy kartki.

  1. Mi co prawda udało się uniknąć bóli menstruacyjnych, może dlatego że jestem facetem, ale nie wiem jak długo to sie będzie udawało bo w tym natłoku durnych reklam wdzierajacych się w nasze trzewia to może i u mnie skończyć sie bólem m(e)onstrualnym.

    • Roadmam, Ty to masz szczęście, że nie dopadła Ciebie w święta bolesna menstruacja. 🙂 🙂 🙂 Trzymaj tak dalej! Bez żadnych menstruacyjnych i monstrualnych bóli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s