Miłość od pierwszego wejrzenia

 

Szwajcaria w fotografii

       Widok, jakiego nie udało mi się sfotografować, a jest jednym z tych, które sprawiają, że czuje się w brzuchu motyle,  chce się objąć, przytulić i wycałować, za zgodą Pani Martiny – Manager Sales Promotion – Interlaken Tourismus – Switzerland,  pobrałam ze strony:  www.interlaken.ch/picturedownload.

Oto ten krajobraz:

interlaken_panorama-550x412

Oto moje zdjęcia https://photos.app.goo.gl/TSe5TCPT98P5j4n52

8 uwag do wpisu “Miłość od pierwszego wejrzenia

  1. Wiedziałam :-D, wiedziałam, że Szwajcaria Ci się spodoba! Byłam tam parę razy i nic nie mówiłam, bo byłam ciekawa Twoich wrażeń. A muszę powiedzieć, że moje tam pobyty nie były turystyczne, tylko zarobkowe – winobranie. Witaj w domu, szczęśliwa podróżniczko. Teraz kolej na Norwegię, zadowolenie murowane. Pozdrowienia serdeczne. 😀

      • AlEllu :), muszę się przyznać, że wymienione przeze mnie kraje + trzy inne równie piękne, to kraje moich marzeń. Dlaczego? ano dlatego, że mogłam je oglądać nie z perspektywy zorganizowanego wyjazdu wycieczkowego, ale jako osoba prywatna. Mam nadzieję, że Onet rozpisze konkurs o Norwegii i Ty ten konkurs wygrasz.:). Serdeczności.:).

  2. Jak miło Cię widzieć w górach i śniegu -zwłaszcza dziś gdy u mnie za oknem 33 stopnie ….a muszę być w domu…pozdrawiam serdecznie i czekam na relacje …Eliza F.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s