Nadszedł czas zapłaty, o!

Nominowanie blogów (głosowanie SMS)
30.01.2014 r. od godziny 15:00 do 06.02.2014 r. do godziny 12:00
.
W konkursie BLOG ROKU 2013   polecam  „Kurę z Maliną”. Pyszności!

       Trwają wybory Bloga Roku! Są przeciwnicy i entuzjaści tego konkursu. Cokolwiek by o nim nie mówić, to trzeba zagłosować. Dlaczego? Bo to kosztuje niewiele ponad złotówkę, o! W końcu takie pieniądze za czytanie, jeśli choćby tylko jedno wzruszenie czy jedną naukę albo uśmiech z czyjegoś bloga się miało, można zapłacić, i o!  Będzie z tego ogromna satysfakcja dla głosującego i konkursowicza, bez względu na to, czy wygrana jest komuś potrzebna do zrobienia kariery, czy jest tylko przysparzającą radość konkursową emocją.

       Czerpiesz pogodę ducha, zabawę, zadumę czy naukę z blogów? Czy chociaż raz, kiedy Ci było smutno, blogi poprawiły Ci nastrój? Czy chociaż raz, mądrzejszy w jakiejś dziedzinie bloger wyprowadził Cię z błędu, w którym tkwiłeś albo otworzył oczy na rzeczy, o których pojęcia nie miałeś? Czy w ogóle i w szczególe lubisz blogosferę? Jeśli tak, to się nie zastanawiaj, czy warto głosować.  To tylko złotówka z groszami, która tak wiele może dać drugiemu blogerowi. Nie poskąp cudu dawania!
.
       Nie wiesz, na czyj blog głosować?  Gdybym startowała, to oczywiście na mój. Nie biorę jednak udziału w konkursie. Jeśli choć raz było Ci dobrze, albo ciekawie na  blogowych ścieżkach, odwdzięcz się za to a zobaczysz, jak miło się poczujesz, o!  A jeśli nie wiesz, komu i za co, to proponuję:

– w kategorii „zainteresowania i pasje” – blog  „w malinach”.  Autorka z pasją ratuje to, co pozostawiły nam pokolenia naszych ojców, a co jakieś wredne licho zniszczyło lub niszczy. Od architektury po pamięć o naszych korzeniach. Z niszczejących pałaców i kościółków, przenosi się aż pod Monte Casino i w śniegi mroźnej Syberii wraz z zapomnianymi przez historię żołnierzami. Architekturę, którą przywraca świetności ilustruje doskonałymi zdjęciami cyfrowymi, a historię wskrzesza bogactwem wspomnień rodzinnych i starych czarno – białych fotografii.


Jeśli jeszcze nie znasz tego bloga, to poznaj i zagłosuj. 
Wyślij sms o treści:  F00003 (po literze F są cztery zera) na numer: 7122
.
.
– w kategorii „ja i moje życie” – blog o życiu pewnej Kury, Jaja i Mężusia. Kura lubi pogrzebać, więc grzebie, potem skrobie pazurem i opisuje świat z perspektywy swojej grzędy. Nie jest to jednak zwykłe skrobanie. To… współczesna literatura pełna humoru, poprawiająca samopoczucie, jedyna w swoim rodzaju. Bardzo potrzebna na wprowadzenie w dobry nastrój podczas porannej kawy, kiedy przydarzy się lewą nogą wstać, albo wpaść w dół.

Jeśli jeszcze nie znasz tego bloga, to poznaj i zagłosuj.
Wyślij sms o treści:  A00218 (po literze A są dwa zera) na numer: 7122


Tyle sama zauważyłam. Czy nie wiem o kimś, kto również na nominację zasługuje? No, właśnie…
.
       Jeśli bierzesz udział w konkursie to zrób spacer po blogach i nie krępuj się poprosić o głos. Nikt nie jest duchem świętym, aby wszystko o wszystkich znajomych blogerach wiedzieć. Niekoniecznie też, podczas wizyty na Twoim blogu, zauważa się baner konkursowy gdzieś w ciemnym kącie umieszczony.  Wiele osób nie bywa codziennie na blogach. Napisz @mail do nich. Promuj się! Ewentualny wspierający chce wiedzieć, czy Ci na jego głosie lub promocji zależy.

 

Proś, a będzie ci dane, o!