Wielka prośba

Patryk - 29257Proszę – przekaż 1% podatku ciężko choremu dziecku w mojej rodzinie. Z góry dziękujemy!
Informacje o Patryku i link do rozliczenia online:
http://dzieciom.pl/podopieczni/29257

W formularzu PIT proszę wpisać numer: KRS 0000037904 i w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: 29257 Kowalik Patrycjusz.

_____________________________________________________________________

Informuję, że moim głównym kącikiem w sieci jest blog: Posiaduszki u alElli –  http://grycela.blogspot.com/

9 grudnia 2017 roku – jako koło ratnkowe przed zniszczeniem przez Onet drogich mi treści, komentarzy i zdjęć –  zaimportowałam z portalu blog.onet.pl  na Word Press swój blog „Opowiastki przy kominku”, który w 2012 roku w wyniku „Wielkiej Onetowej Rewolucji”  stał się… „marginesem blogosfery”,  a bywał na I miejscu rankingu popularności. Wtedy, z powodu awarii i utrudnień w publikowaniu notek oraz komentarzy, zaczęliśmy spotykać się na „Posiaduszkach” i niech tak pozostanie, o!

18 uwag do wpisu “Wielka prośba

    • Z której strony popatrzę na te wycinane przez Onet numery, to nijak zrozumieć nie mogę. Podobno, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to idzie o pieniądze. W takim przypadku wystarczyło blogi zamknąć, a nie utylizować.

        • Podobno liczba wejść na blogi zmniejszyła się. Dyrektor wypowiedział się, że to przez media społecznościowe. Ja natomiast uważam, że to przez poprzednią „rewolucję”. Portal stał się nieprzyjazny, blogi znikały, komentarze nie zawsze się publikowały i blogerzy wynosili się jeden za drugim. Potem się poprawiło, ale nie chciało się już wracać na ten niepewny grunt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s