22.02.2022. Ile od siebie damy, tyle zbierzemy

Anielska data to czas na wielkie zmiany!

 22.02.2022.   Ten dzień nie należy do zwykłych i może przynieść wiele dobra.  Datę złożoną z tylu dwójek nazywa się anielską. Zdarza się 60 razy w każdym tysiącleciu i kojarzy się z harmonią, miłością oraz pozytywnym myśleniem. Dodatkowo data ma w sobie dwa zera, wypada w drugi dzień tygodnia i 22 dzień księżycowy. W numerologii  dwójka symbolizuje także partnerstwo i otwarcie na drugą osobę. Pomyślmy więc o naszych relacjach z innymi ludźmi, wewnętrzną  równowagą i o harmonii w naszym życiu.  Dzień Anielski  podobno oddaje dokładnie to, co podarujemy innym.

       Warto dziś zadbać  o to, by zrozumieć osoby, z którymi straciliśmy kontakt. Nieważne, czy z powodu kłótni, czy przypadkowo. W takim dniu nie wolno się kłócić, rzucać obelg i krzyczeć, ponieważ słowa, czyny i emocje do nas powrócą.  Trzeba odrzucić wszystkie negatywne emocje i krytyczne nastawienie do innych. Natomiast takie nastawienie wobec siebie spisać dzisiaj na kartce, którą należy spalić.

       Nigdy nie przywiązywałam wagi do numerologii czy wróżbiarstwa. Co jednak szkodzi, by wierzyć w to, że  Wszechświat może pomóc w realizacji wszelkich działań, które nie będą ze szkodą dla innych oraz uwolni nas od wszelkiego złego nastawienia? Drugi raz taka okazja nie trafi się. Przynajmniej w moim życiu.

Tak więc… Działam!

Do odbudowania relacji – z tymi, co w pobliżu – wystarczą miłe gesty i przytulanki, o!

Do odbudowania relacji z oddalonymi –  telefon lub Internet, o!

Do odrzucenia złej samokrytyki – kartka, ołówek i zapałki, o!

Halo, halo! Wszechświat wysyła komunikat, że wszystko wokół nas wygląda lepiej, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać.

22 uwagi do wpisu “22.02.2022. Ile od siebie damy, tyle zbierzemy

  1. Co piękna, pozytywna notka ❤ Potrzebowałem czegoś takiego. Bardzo dziękuję 🙂
    Ciekawe są takie numerologiczno-astrologiczne sprawy 🙂 I w takim pięknym, pozytywnym dniu moja Kuzynka ma urodziny 😀 Muszę Jej Twój wpis pokazać 😀

  2. Och cudowna jesteś Grycelko! Przytulam wirtualnie! :*
    Wiara czyni cuda, warto więc uwierzyć w swoje szczęśliwe miejsce we wszechświecie, o! 😉

  3. Nie wierzę w numerologię, ale Ciebie przytulam z nadzieją i wiarą, że wokół nas wszystko będzie lepsze niż się wydaje, a ludzie molsi i sympatyczniejsi
    Zasyłam serdeczności

  4. Wcześniej nie słyszałam o anielskich datach i nie pamiętam jak się zachowywałam w tym dniu. Dzisiaj czuję się fatalnie i nie potrafię wykrzesać z siebie optymizmu. Mimo woli myślami jestem na Ukrainie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s